NiceAPI 1.0.23 w wersji PHP 5.6

Pozostając niezalogowanym posiadasz dostęp wyłącznie do ogólnej dokumentacji użycia oprogramowania. Zgłoś się do programu dla programistów, aby mieć dostęp do pełnej wersji dokumentacji dla developera.


Jak korzystać z tej dokumentacji ?

Zawartość rozwijanych zakładek Serwery dedykowane oraz Serwery Hostingowe po lewej stronie w menu zawiera alfabetycznie ułożone działy części zarządzalnych.

Wykonane zostało to w taki sposób abyś mógł szybko odnaleźć interesujący Cię odpowiednik danej funkcji panelu Webas.

Jak to zrobić ?

  • Odnajdź w panelu Webas odpowiednią zakładkę funkcji jaka Cię interesuje. Np. dodanie nowego zadania CRON.
  • Skopiuj lub zapamiętaj część adresu URL np.: https://webas12345.tld.pl/Cron/Add/ w tym przypadku jest to część Cron/Add
  • Wybierz z menu po lewej (odpowiednio dla Twojej wersji serwera: Serwery dedykowane, serwery hostingowe) podopcję Cron a potem z treści metodę z jakiej chcesz skorzystać czyli Add

Enumerator, który występuje w wielu miejscach tej biblioteki to po prostu klasa PHP wypełniona stałymi, dziedzicząca z nadrzędnej klasy Enum pozwalającej klasie bazowej na zachowanie zbliżone do typu enumerowanego.

Błędy zwracane przez panel WebAs, obsługiwane są jako wyjątki w bibliotece NiceAPI.

We wszystkich przykładach kodu PHP dostęp do obiektów realizowany jest za pomocą pełnej ścieżki - razem z pełną nazwą przestrzeni nazw w której znajduje się obiekt.

Większość hiperłączy (linków) otwiera się w tej samej zakładce, aby nie narzucać Ci sposobu pracy z tą dokumentacją.

Prezentacja wysortowanych danych obiektu InfoTable obecnie nie jest możliwa. Sortowanie należy wykonać po pobraniu danych po swojej stronie.

Jeśli zauważyłeś błąd, masz uwagę lub sugestię prosimy - zgłoś nam to. Dokładamy wszelkich starań, aby oprogramowanie i dokumentacja były zawsze na najwyższym poziomie.

Znalazłeś brakującą funkcję ? - napisz do nas a na pewno pojawi się ona w następnej aktualizacji.

Obraz